ZASTRZEŻENIE PRAWNE
Zasady korzystania
z serwisu (Regulamin)
Strona główna
  SERWIS PRASOWY
Wyszukiwarka w SERW.PRAS. :
  Archiwum Prasowe  
Wyszukiwarka w GALERII:
Ż U Ż E L
 Speedway Grand Prix
 Zawodnicy SGP
 Polska Liga Żużlowa
 Zawodnicy - Liga
 Puchar Świata
 Żużel na lodzie
 Elim.i finały FIM,EUM
 Plebiscyty i inne
 wszystkie
Inne/other
 Piłka Nożna
 Koszykówka
 Skoki narciarskie
 Pozostałe dyscypliny
 Przyroda,architektura
 Obyczajowe,polityka
Archiwum 2002
Serwis Indywidualny
Prasa, Agencje, itp  
               Rejestracja
Koszyk
Kontakt

Wpłaty do Agencji
kartą płatniczą lub
przelew komputerowy

wynajem Apartament

wynajem Apartament

  Polecane LINKI  

Wszystkie publikowane zdjęcia są chronione Prawami Autorskimi.
Jakiekolwiek kopiowanie i publikowanie bez zgody PAF PhotoPress jest nielegalne i prawnie zabronione.
Klienci indywidualni mogą skorzystać ze strony www.SerwisFoto.com.

   PRASA-pobieranie zdjęć 
Archiwum Serwisu Prasowego
2014-08-31  (niedziela)
  • GORZOW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND
  • 2014-08-17  (niedziela)
  • LATVIAN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX
  • 2014-07-14  (poniedziałek)
  • MITAS BRITISH FIM SPEEDWAY GRAND PRIX - Cardiff
  • 2014-06-29  (niedziela)
  • DANISH FIM SPEEDWAY GRAND PRIX
  • 2014-06-16  (poniedziałek)
  • Speedway Grand Prix Malilla 2014
  • 2014-06-07  (sobota)
  • Ljubljana Speedway Kwalifikacje do MŚ
  • 2014-06-01  (niedziela)
  • SGP Praga 2014
  • 2014-05-17  (sobota)
  • SGP Tampere Finlandia
  • 2014-04-26  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Bydgoszcz 2014
  • 2014-03-23  (niedziela)
  • Planica Skoki
  • 2014-03-22  (sobota)
  • Planica 2014
  • 2013-10-13  (niedziela)
  • Lotto Puchar Fair - Play w Zielonej Górze
  • 2013-10-06  (niedziela)
  • Speedway Grand Prix - Toruń
  • 2013-09-22  (niedziela)
  • DMP 2013: Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Scandinavian FIM Speedway Grand Prix-Stokholm
  • 2013-09-08  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 53:37
  • Speedway Grand Prix Słowenii - Krsko
  • 2013-08-04  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Lechma Start Gniezno 66:24
  • 2013-07-07  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 49:41
  • 2013-06-23  (niedziela)
  • FIM Speedway WC GP kwalifikacje - Race Off 1 Lonigo
  • 2013-06-21  (piątek)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów 46:44
  • 2013-06-16  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 50:40
  • 2013-06-15  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Gorzów
  • 2013-06-01  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Cardiff
  • 2013-05-26  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 54:36
  • 2013-05-18  (sobota)
  • Speedway Grand Prix 2013 - Praga
  • 2013-05-12  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 58:32
  • 2013-05-05  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów- Unia Tarnów
  • 2013-04-28  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
  • Żużel : CKM Dospel Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
  • 2013-04-21  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Dospel Włókniarz Częstochowa
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz
  • 2013-04-20  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Europy - Bydgoszcz
  • 2013-04-14  (niedziela)
  • Żuzel Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów
  • Żużel :Włókniarz -Polonia Bydgoszcz
  • 2012-10-21  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
  • 2012-10-14  (niedziela)
  • Żużel: Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • 2012-10-09  (wtorek)
  • żużel Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów
  • 2012-10-06  (sobota)
  • Żużel: Grand Prix Polski w Toruniu
  • 2012-09-29  (sobota)
  • FIM Speedway Grand Prix Challenge Gorićan
  • 2012-09-23  (niedziela)
  • Żużel: Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów
  • 2012-09-16  (niedziela)
  • Żużel: Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów
  • 2012-09-09  (niedziela)
  • Żużel: Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów Wlkp.
  • 2012-08-26  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel: Unibax Toruń -Stal Gorzów Wlkp.
  • Zużel: Dospel Włókniarz Czestochowa - Unia Leszno
  • 2012-08-19  (niedziela)
  • Żużel: Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń
  • 2012-08-15  (środa)
  • Finał IMP 2012 w Zielonej Górze
  • Puchar MACEC w Zielonej Górze
  • 2012-08-13  (poniedziałek)
  • Żużel DOSPEL Włókniarzw Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów ( zaległy)
  • 2012-08-12  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Stal Gorzów
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
  • Żużel DOSPEL Włókniarzw Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów ( odwołany)
  • 2012-08-11  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Włoch - Terenzano
  • 2012-08-07  (wtorek)
  • Żużel: Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń
  • 2012-08-05  (niedziela)
  • Żużel: Unibax Toruń - PGE Marma Rzeszów
  • 2012-07-29  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław
  • Żużel DOSPEL Włókniarzw Częstochowa - Lotos Wybrzeże Gdańsk
  • 2012-07-28  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Chorwacji - Gorican
  • 2012-07-22  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Żużel: Unibax Toruń - Dospel CKM Włókniarz Cz-wa
  • 2012-07-15  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Lotos Wybrzeże Gdańsk
  • Żużel: Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń
  • 2012-07-07  (sobota)
  • Żużel: Drużynowy Puchar Świata - event 1 Bydgoszcz
  • 2012-07-01  (niedziela)
  • Żużel DOSPEL Włókniarzw Częstochowa - PGE Marma Rzeszów
  • Żużel: Unibax Toruń - Unia Leszno
  • 2012-06-24  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel Włókniarz Częstochowa
  • 2012-06-17  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Azoty Tauron Tarnów
  • Żużel: Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel DOSPEL Włókniarzw Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Żużel: Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław
  • 2012-06-13  (środa)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów
  • 2012-06-10  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Dospel Włókniarz Częstochowa
  • Żużel: Unia Leszno - Unibax Toruń
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
  • 2012-06-03  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel DOSPEL Włókniarzw Częstochowa - Batard Wrocław
  • Żużel: Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów
  • 2012-05-28  (poniedziałek)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń
  • 2012-05-27  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 51-39
  • 2012-05-20  (niedziela)
  • Żużel DOSPEL Włókniarzw Częstochowa - Unibax Toruń
  • Żużel: Unia Leszno - Lotos Wybrzeże Gdańsk
  • 2012-05-13  (niedziela)
  • Żużel: Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów
  • Żużel: Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz
  • 2012-05-12  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Praga 2012
  • 2012-05-06  (niedziela)
  • Żużel DOSPEL Włókniarzw Częstochowa - KS Stal Gorzów
  • Żużel: Betard Sparta Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk
  • 2012-05-03  (czwartek)
  • Żużel: Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów
  • 2012-04-29  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno
  • Żużel DOSPEL Włókniarzw Częstochowa -Polonia Bydgoszcz
  • 2012-04-22  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Betard Sparta Wroclaw
  • Żużel: Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • 2012-04-15  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - - Azoty Tauron Tarnów
  • ENEA Ekstraliga: Unibax Toruń - Lotos Wybrzeże Gdańsk
  • ENEA Ekstraliga: DOSPEL Włókniarz Częst.-Polonia Bydg.(odwołany)
  • 2012-04-09  (poniedziałek)
  • Żużel: Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa
  • 2011-10-28  (piątek)
  • Żużel: Ślub Ryana Sullivana
  • 2011-10-16  (niedziela)
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - Start Gniezno Baraż
  • Żużel: Polska - Reszta Świata
  • 2011-10-08  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Gorzów
  • 2011-10-07  (piątek)
  • Speedway Grand Prix - Gorzów Wielkopolski - trening oficjalny
  • 2011-09-25  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • 2011-09-24  (sobota)
  • Grand Prix Chorwacji - Gorican
  • 2011-09-23  (piątek)
  • Speedway Grand Prix Chorwacji - trening
  • 2011-09-22  (czwartek)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów Wlkp. (półfinał DMP)
  • 2011-09-18  (niedziela)
  • Żużel: Unibax Toruń - Unia Leszno
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów Wlkp. (odwołany)
  • 2011-09-15  (czwartek)
  • Żużel: Unia Leszno - Unibax Toruń
  • 2011-09-11  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Unibax Toruń
  • 2011-09-10  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Vojens - turniej
  • 2011-09-09  (piątek)
  • Nordyckie Grand Prix - Vojens
  • 2011-08-27  (sobota)
  • Grand Prix - Toruń
  • 2011-08-21  (niedziela)
  • CKM Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów
  • 2011-08-14  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów
  • 2011-08-13  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Malilla
  • 2011-08-12  (piątek)
  • Żużel - Grand Prix Szwecji - Malilla - trening
  • 2011-08-07  (niedziela)
  • Żużel: Odwolany Mecz Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów
  • Żużel: PGE Marma Rzeszów- Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • 2011-08-04  (czwartek)
  • żużel Stal Gorzów - Marma Rzeszów
  • 2011-07-31  (niedziela)
  • Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • 2011-07-30  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Terenzano
  • 2011-07-29  (piątek)
  • Grand Prix Włoch - Terenzano - trening
  • 2011-07-24  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa
  • 2011-07-17  (niedziela)
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Tauron Azoty Tarnów
  • żużel: Betard Sparta Wrocław - Apator Toruń
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - Caelum Stal Gorzow
  • 2011-07-16  (sobota)
  • DPŚ Gorzów - finał
  • 2011-07-11  (poniedziałek)
  • Półfinał DPŚ Kings Lynn SWW
  • 2011-07-09  (sobota)
  • DPŚ Vojens półfinał SWW
  • 2011-07-06  (środa)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów
  • 2011-07-03  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
  • 2011-07-02  (sobota)
  • el. do SGP Race Off 3 Gorican
  • 2011-06-30  (czwartek)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów Wlkp.
  • 2011-06-27  (poniedziałek)
  • żużel Stal Gorzów - Unia Tarnów
  • 2011-06-26  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Unibax Toruń
  • Żużel : PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław
  • 2011-06-25  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Cardiff
  • 2011-06-24  (piątek)
  • Speedway Grand Prix Anglii, Cardiff- trening
  • 2011-06-22  (środa)
  • Finał MPPK w Zielonej Górze
  • 2011-06-19  (niedziela)
  • Żużel: PGE Marma Rzeszów - Włókniarz Częstochowa
  • Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów Wlkp.
  • Żużel: Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno
  • 2011-06-12  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Żużel:CKM Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń
  • Żużel: Stal Gorzów- Betard Sparta Wrocława
  • Speedway Grand Prix Danii - Kopenmhaga
  • 2011-06-05  (niedziela)
  • żużel: Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
  • 2011-05-29  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Tauron Azoty Tarnów
  • Żużel: PGE Marma Rzeszów - Falubaz Zielona Góra
  • żużel Stal Gorzów -Unibax toruń
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
  • 2011-05-28  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Praga
  • 2011-05-27  (piątek)
  • Grand Prix Czech - Praga - trening
  • 2011-05-22  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
  • Żużel: PGE Marma Rzeszów- Tauron Azoty Tarnów
  • żużel: Betard Sparta Wrocław - Caelum Stal Gorzów
  • 2011-05-21  (sobota)
  • Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - Gorican kwalifikacje
  • 2011-05-14  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Geteborg
  • 2011-05-13  (piątek)
  • Trening oficjalny przed GP Szwecji
  • konferencja prasowa przed GP Szwecji
  • 2011-05-08  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów
  • Żużel: Stal Gorzów- Falubaz Zielona Góra
  • 2011-05-07  (sobota)
  • eliminacje do SGP runda 1 - Krsko 2011-05-07
  • 2011-05-01  (niedziela)
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - CKM Włókniarz Częstochowa 49:41
  • żużel: Betard Sparat Wrocław - PGE Marma Rzeszów
  • Speedway Grand Prix - Leszno
  • 2011-04-30  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Leszno 2011
  • 2011-04-25  (poniedziałek)
  • Żużel: Caelum Stal Gorzów - Unia Leszno
  • Żużel: PGE Marma Rzeszów- Unibax Toruń
  • żużel: Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • żużel Stal Gorzów - Unia Leszno
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów
  • 2011-04-24  (niedziela)
  • żużel: Unibax Toruń - Sparta Betard Wrocław
  • 2011-04-17  (niedziela)
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - Stalmet Falubaz Zielona Góra
  • 2011-04-10  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów
  • żużel: Stal Gorzów-Włókniarz Częstochowa
  • 2011-04-03  (niedziela)
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
  • PGE Marma Rzeszów - Caelum Stal Gorzów
  • żużel: Betard Sparta Wrocław - Tauron Azoty Tarnów
  • 2011-03-23  (środa)
  • Żużel: Podpisanie Umowy z Firmą Fogo
  • Żużel: Sparing Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • 2011-03-20  (niedziela)
  • Skoki Narciarskie: Planica 2011 niedziela
  • 2011-03-06  (niedziela)
  • Żużel: XXI Plebiscyt Tygodnika Zuzlowego
  • 2010-10-10  (niedziela)
  • Żużel: Leigh Adams - ostatnie okrążenie w Lesznie
  • Żużel: Baraż CKM Włókniarz Częstochowa - Lotos Gdańsk
  • Speedway Grand Prix - Bydgoszcz
  • 2010-10-08  (piątek)
  • Grand Prix - Bydgoszcz - trening
  • 2010-09-26  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno Falubaz Zielona Góra
  • Żużel - Unibax Toruń - Betard Wrocław - mecz o III miejsce
  • Grand Prix Włoch - Terenzano
  • Grand prix Włoch - Terenzano
  • 2010-09-25  (sobota)
  • Grand Prix Włoch - Terenzano
  • Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy - Tarnów
  • 2010-09-24  (piątek)
  • Grand Prix Włoch - Terenzano - trening
  • 2010-09-19  (niedziela)
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa
  • Finał DMP: Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
  • żużel: Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń
  • Finał IMP 2010 w Zielonej Górze
  • 2010-09-18  (sobota)
  • Finał IMP 2010 w Zielonej Górze
  • 2010-09-16  (czwartek)
  • Żużel : Złoty Kask Częstochowa
  • 2010-09-12  (niedziela)
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel: Unia Leszno - Unibax Toruń
  • żużel: Betard WTS Wrocław - Falubaz Zielona Góra
  • 2010-09-11  (sobota)
  • Nordyckie Grand Prix - Vojens
  • 2010-09-10  (piątek)
  • Nordyckie Grand Prix - Vojens - trening
  • 2010-09-08  (środa)
  • Falubaz Zielona Góra - BETARD WTS Wrocław (półfinał)
  • 2010-09-05  (niedziela)
  • Żużel - Unibax Toruń - Unia Leszno
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgosz /odwołany
  • 2010-08-29  (niedziela)
  • Speedway Grand Prix - Gorićan
  • 2010-08-27  (piątek)
  • Grand Prix Chorwacji - trening
  • 2010-08-22  (niedziela)
  • żużel Stal Gorzów - Falubaz Zielona Gora
  • Żużel: Unia Leszno - Tauron Azoty Tarnów
  • 2010-08-19  (czwartek)
  • Żużel: Tarnów Tauron Azoty Tarnów - Unia Leszno
  • 2010-08-15  (niedziela)
  • Żużel: Tauron Azoty Tarnów - Unia Leszno
  • I Runda Play-Off: Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów Wlkp.
  • żużel: Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń
  • 2010-08-14  (sobota)
  • Mistrzostwa Świata Under 21 - Daugavpils (2)
  • Grand Prix Skandynawii w Malilli
  • 2010-08-13  (piątek)
  • Grand Prix Skandynawii - Malilla - trening
  • 2010-08-08  (niedziela)
  • żużel: Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń
  • Żużel: Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów
  • 2010-08-04  (środa)
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa
  • 2010-08-01  (niedziela)
  • SWC Finał Vojens
  • 2010-07-31  (sobota)
  • SWC Vojens finał przerwany
  • 2010-07-29  (czwartek)
  • SWC - Vojens Race Off
  • Stadion w Vojens
  • 2010-07-26  (poniedziałek)
  • SWC - event 2 Kings Lynn
  • 2010-07-25  (niedziela)
  • Drużynowy Puchar Świata - Event 1 - Gorzów Wielkopolski
  • żużel SWC gorzow wlkp
  • 2010-07-24  (sobota)
  • Gorican - finał EM U19
  • Drużynowy Puchar Świata - prezentacja druzyn
  • żużel SWC Event 1 Gorzow Wlkp
  • 2010-07-18  (niedziela)
  • Żużel: Tarnów Tauron Azoty Tarnów - Polonia Bydgoszcz
  • Żuzel: CKM Cognor Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
  • Żużel: Stal Gorzów - Betard Wrocław
  • 2010-07-12  (poniedziałek)
  • Żużel: Tarnów Tauron Azoty Tarnów - Unibax Toruń
  • 2010-07-11  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Betard WTS Wrocław
  • Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
  • 2010-07-10  (sobota)
  • SGP Grand Prix Cardiff
  • 2010-07-09  (piątek)
  • Grand Prix Wielkiej Brytanii, Cardiff - trening 2010.07.09
  • 2010-07-08  (czwartek)
  • żużel: Stal Gorzów Unibax Toruń
  • 2010-07-07  (środa)
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno
  • 2010-07-04  (niedziela)
  • żużel Stal Gorzów Unia Tarnów
  • Żużel - Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel: CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
  • żużel: Betard WTS Wrocław - Falubaz Zielona Góra
  • 2010-07-03  (sobota)
  • Żużel - Półfinał Grand Prix Challenge - Ostrów Wlkp.
  • 2010-07-01  (czwartek)
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Tauron Azoty Tarnów
  • żużel: Betard WTS Wrocław - Włókniarz Częstochowa
  • 2010-06-27  (niedziela)
  • żużel Stal Gorzów Polonia Bydgoszcz
  • CNSE VI CKM Włókniarz Częsochowa - Unibax Toruń
  • Żużel: Betard WTS Wrocław - Tauron Azoty Tarnów
  • 2010-06-24  (czwartek)
  • CNSE III runda (zaległa) CKM Włókniarz Częstochowa -Tauron Azoty Tarnów
  • 2010-06-20  (niedziela)
  • Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
  • CNSE X Runda CKM Włokniarz Częstochowa - Celeum Stal Gorzów
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Betard Wrocław
  • Indywidualne Mistrzostwa Europy - Ljubljana półfinał
  • 2010-06-19  (sobota)
  • Żużel - SGP - Speedway Grand Prix - Toruń
  • 2010-06-18  (piątek)
  • Grand prix Polski - Torun - trening
  • 2010-06-15  (wtorek)
  • Żużel: Unia Leszno - Podprowadzające
  • 2010-06-13  (niedziela)
  • (mecz zaległy) Falubaz Zielona Góra - CKM Włókniarz Częstochowa
  • Żużel: Unia Leszno - Unibax Toruń
  • 2010-06-12  (sobota)
  • Eliminacja do SGP 2011 - Miskolc Węgry
  • 2010-06-06  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel: Tarnów Tauron Azoty Tarnów - Betard Wrocław
  • żużel Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
  • Żużel - Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa
  • 2010-06-05  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Kopenhaga
  • 2010-06-04  (piątek)
  • SGP Kopenhaga - trening
  • 2010-06-03  (czwartek)
  • Żużel - Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - Toruń - 03.06.2010
  • 2010-05-30  (niedziela)
  • Żużel: Tarnów Tauron Azoty Tarnów - Unia Leszno
  • CNSE VIII runda CKM Włókniarz Częstochowa -Betard WTS Wrocław
  • Żużel Runda VIII CNSE - Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra (odwołany)
  • żużel Stal Gorzów - Unibax Toruń
  • 2010-05-29  (sobota)
  • Żużel - III Turniej o koronę Bolesława Chrobrego - Gniezno
  • 2010-05-23  (niedziela)
  • CNSE VII kolejka: Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel: Unia Leszno Tauron Azoty Tarnów
  • Żużel - Unibax Toruń - Caelum Stal Gorzów
  • 2010-05-22  (sobota)
  • Żużel SGP Czech, Praga
  • 2010-05-21  (piątek)
  • Żużel: SGP GP Czech, Praga, trening
  • 2010-05-16  (niedziela)
  • CNSE VI kolejka: Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów Wlkp.
  • 2010-05-15  (sobota)
  • Piłka Nożna: Mistrzostwo Polski dla Lecha Poznań
  • 2010-05-09  (niedziela)
  • żużel Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
  • IMŚ Juniorów - Lendava RK4
  • Żużel: Betard WTS Wrocław - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel: Unia Leszno Falubaz Zielona Góra
  • 2010-05-08  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Goeteborg - Szwecja
  • 2010-05-07  (piątek)
  • Żużel: Grand Prix Szwecji - trening oficjalny
  • 2010-05-02  (niedziela)
  • IV kolejka CNSE: Falubaz Zielona Góra - BETARD WTS Wrocław
  • Lonigo - Runda Kwalifikacyjna Drużynowego Pucharu Świata
  • Żużel: 4.kolejka Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa
  • Żużel:Tarnów - Tauron Azoty Tarnów - Caelum Stal Gorzów
  • 2010-05-01  (sobota)
  • Żużel: Betard WTS Wrocław - Unia Leszno
  • Finał Złotego Kasku 2009 - Zielona Góra
  • 2010-04-29  (czwartek)
  • Żużel:Tarnów - Finał krajowych eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata
  • 2010-04-26  (poniedziałek)
  • U21 Mistrzostwa Świata kwalifikacje - Neustadt
  • 2010-04-25  (niedziela)
  • Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra
  • Żuzel: CKM Włókniarz Częstochowa -Polonia Bydgoszcz
  • Żużel: Betard WTS Wrocław - Caelum Stal Gorzów
  • Betard WTS Wrocław - Caelum Stal Gorzów
  • 2010-04-24  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Leszno 2010
  • 2010-04-23  (piątek)
  • Trening - Grand Prix - Leszno 2010
  • 2010-04-05  (poniedziałek)
  • żużel Stal Gorzów - Unia Leszno
  • żużel: Tauron Azoty - Falubaz Zielona Góra
  • Żużel - Unibax Toruń - Betard WTS Wrołcaw
  • 2010-03-28  (niedziela)
  • Żużel - 29. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Miceczysława Połukarda
  • 60. Memoriał im. Alfreda Smoczyka
  • 2010-03-07  (niedziela)
  • Piłka nożna: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
  • 2010-01-24  (niedziela)
  • Żużel - VII Mistrzostwa Torunia na lodzie
  • 2010-01-23  (sobota)
  • Siatkówka: Półfinał Pucharu Polski - Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów - 23.01.2010
  • 2009-10-25  (niedziela)
  • żużel: Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra
  • 2009-10-24  (sobota)
  • Finał CNMSE: Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
  • 2009-10-18  (niedziela)
  • Żużel - GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź - baraż o I ligę
  • 2009-10-17  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Bydgoszcz
  • 2009-10-11  (niedziela)
  • Żużel - Bilety na SGP Polski w Bydgoszczy
  • 2009-10-04  (niedziela)
  • ŻUŻEL : Włókniarz Częstochowa- Polonia Bydgoszcz Mecz finałowy o III miejsce
  • 2009-10-03  (sobota)
  • żużel: Ind.Mistrzostwa Świata Juniorów Gorican Finał
  • żużel: Mistrzostwa Niemiec - Landshut finał
  • 2009-09-27  (niedziela)
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Cognor Włókniarz Częstochowa - I mecz o III miejsce
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - Start Gniezno
  • Żużel: XXVI Memoriał im. Eugeniusza Nazimka
  • 2009-09-26  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Terenzano Włochy
  • 2009-09-25  (piątek)
  • Siatkówka - ME Kobiet 2009 - Bydgoszcz - Belgia - Białoruś
  • 2009-09-20  (niedziela)
  • tenis: Puchar Devisa - Polska Wielka Brytania
  • Żużel - Klubowy Puchar Europy - Finał - Toruń 19.09.2009
  • 2009-09-18  (piątek)
  • Grand Prix Challange - Coventry 2009
  • 2009-09-13  (niedziela)
  • Liga Hiszpanska: Espanyol Barcelona - Real Madryt
  • Żużel - Unibax Toruń - Cognor Włókniarz Częstochowa (półfinał rewanż)
  • Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz (II półfinał SE)
  • 2009-09-12  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Krsko
  • 2009-09-06  (niedziela)
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra (półfinał I mecz)
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils
  • Żużel: Atlas Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk
  • Żużel:CKM Cognor Włókniarz Częstochowa -Unibax Toruń
  • 2009-09-05  (sobota)
  • żużel Finał DMŚJ Gorzów Wlkp
  • Piłka nożna: Polska - Irlandia Północna
  • 2009-08-30  (niedziela)
  • Żużel - Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz - ćwierćfinał - rewanż
  • Falubaz Zielona Góra - CAELUM Stal Gorzów Wlkp.
  • Żużel:CKM Cognor Włókniarz Częstochowa -UniaLeszno
  • 2009-08-29  (sobota)
  • Speedway Grand Prix - Vojens 2009
  • 2009-08-27  (czwartek)
  • żużel: Finał MDMP Polski - Toruń - 27.08.2009
  • 2009-08-26  (środa)
  • Żużel - Liga Juniorów VII runda Bydgoszcz
  • 2009-08-16  (niedziela)
  • żużel Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń (ćwierćfinał)
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - PSŻ Poznań
  • Żużel: Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa
  • 2009-08-15  (sobota)
  • żużel: Grand Prix Szwecji - Malilla 2009
  • 2009-08-13  (czwartek)
  • Piłka nożna - Mecz Towarzyski Polska - Grecja
  • 2009-08-10  (poniedziałek)
  • żużel Memoriał Edwarda Jancarza
  • 2009-08-08  (sobota)
  • Żużel - Finał MIMP - Leszno - 08.08.2009
  • 2009-08-02  (niedziela)
  • żużel Stal Gorzów - Unia Leszno
  • Żużel: Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel - Unibax Toruń - Lotos Wybrzeże Gdańsk
  • 2009-08-01  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Łotwy - Daugavpils
  • 2009-07-30  (czwartek)
  • Żużel:CKM Cognor Włókniarz Częstochowa -Atlas Wrocław
  • 2009-07-27  (poniedziałek)
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Caelum Stal Gorzów
  • 2009-07-26  (niedziela)
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - RKM ROW Rybnik
  • Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
  • Żużel: Unia Leszno - Congor Włókniarz Częstochowa
  • 2009-07-25  (sobota)
  • Toruń - Ind. Mistrzostwa Polski na żużlu
  • Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
  • 2009-07-22  (środa)
  • Zużel:CKM Cognor Włókniarz Częstochowa - Caelum Stal Gorzów
  • 2009-07-20  (poniedziałek)
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa
  • Żużel - Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz
  • 2009-07-19  (niedziela)
  • żużel Stal Gorzów - Lotos Gdańsk
  • Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
  • Żużel: Drużynowy Puchar Świata - Finał - Leszno
  • Żużel - Drużynowy Puchar Świata - Finał - Leszno 19.07.2009
  • 2009-07-17  (piątek)
  • Żużel - Drużynowy Puchar Świata - baraz - zawody- Leszno 16.07.2009
  • 2009-07-16  (czwartek)
  • Żużel - Drużynowy Puchar Świata - baraz - trening Leszno 16.07.2009
  • 2009-07-13  (poniedziałek)
  • Drużynowy Puchar Świata Peterborough - Półfinał
  • 2009-07-11  (sobota)
  • Drużynowy Puchar Świata Vojens - Półfinał
  • Żużel: Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów
  • żużel Caelum Stal Gorzów - Unibax Toruń
  • 2009-07-10  (piątek)
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - Unia Tarnów
  • 2009-07-05  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Unibax Toruń
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils
  • Żużel: Atlas Wrocław - Caelum Stal Gorzów
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Wókniarz Częstochowa (odwołany)
  • 2009-06-28  (niedziela)
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - PSŻ Poznań
  • Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel: Unia Leszno - Wybrzeże Gdańsk
  • 2009-06-27  (sobota)
  • żużel: eliminacja SGP 2009 - Gorican
  • żużel: eliminacja SGP St. Johann
  • Żużel: Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii - Cardiff
  • 2009-06-21  (niedziela)
  • żużel Caelum Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
  • Żużel: Atlas Wrocław - Unia Leszno
  • żużel: Atlas Wrocław - Unia Leszno
  • Żuzel: CKM Cognor Włókniarz Częśtochowa - Unibax Toruń
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Lotos Gdańsk
  • 2009-06-19  (piątek)
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - Unia Tarnów
  • 2009-06-18  (czwartek)
  • Żużel - Ćwierćfinał IMP Piła
  • 2009-06-14  (niedziela)
  • Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów - Lendava
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - Start Gniezno
  • Żużel: Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz
  • VIII kolejka SE: Falubaz Zielona Góra - Atlas Wrocław
  • Żużel - Unibax Toruń - Caelum Stal Gorzów
  • 2009-06-13  (sobota)
  • Żużel: Speedway Grand Prix Danii - Kopenhaga
  • 2009-06-12  (piątek)
  • Żużel: Unia Tarnów - GTŻ Grudziądz
  • Żużel: Atlas Wrocław - Falubaz Zielona Góra
  • 2009-06-11  (czwartek)
  • Żużel - Start Gniezno - Marma Hadykówka Rzeszów
  • 2009-06-08  (poniedziałek)
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno
  • 2009-05-31  (niedziela)
  • żużel Stal Gorzów Unibax Toruń
  • Żużel:CKM Cognor Włókniarz -Lotos Gdańsk
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - Unia Tarnów
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno (odwołany)
  • 2009-05-30  (sobota)
  • Speedway Grand Prix Goeteborg - Szwecja
  • 2009-05-24  (niedziela)
  • żużel: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
  • Żużel: Unia Leszno - WTS Atlas Wrocław
  • Żużel - Lotos Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
  • 2009-05-17  (niedziela)
  • Żużel - Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra
  • 2009-05-10  (niedziela)
  • żużel Caelum Stal Gorzów - Ckm Czestochowa
  • żużel Caelum Stal Gorzów - Ckm czestochowa
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra
  • Żużel: Atlas Wrocław - Unibax Toruń
  • 2009-05-09  (sobota)
  • Żużel: Grand Prix of Europe - Leszno
  • żużel: Grand Prix of Europe - Leszno
  • 2009-05-03  (niedziela)
  • Falubaz Zielona Góra - Lotos Wybrzeże Gdańsk
  • żużel: Włókniarz Częstochowa- Polonia Bydgosz
  • żużel: Unibax Toruń - Unia Leszno
  • żużel: Caelum Stal Gorzów - WTS Wrocław
  • 2009-04-25  (sobota)
  • Żużel: Speedway Grand Prix Praga
  • 2009-04-24  (piątek)
  • Grand Prix sezon 2009 zawodnicy
  • Żużel: Speedway Grand Prix Praga trening
  • Żużel: trening przed GP Czech
  • 2009-04-21  (wtorek)
  • żużel Gorzow WLKP Finał krajowych eliminacji do IMŚJ
  • 2009-04-19  (niedziela)
  • Żużel: Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - GTŻ Grudziądz
  • Żużel: Atlas Wrocław - Cognor Włókniarz Częstochowa
  • 2009-04-13  (poniedziałek)
  • Żużel:CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
  • żużel Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz
  • Żużel: Atlas Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk
  • żużel: Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils
  • 2009-04-12  (niedziela)
  • Eliminacja do Grand Prix 2010
  • 2009-04-05  (niedziela)
  • Żużel: Marma-Hadykówka Rzeszów - KM Ostrów Wlkp.
  • Falubaz Zielona Góra - CKM Włókniarz Częstochowa
  • Żużel - Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław
  • Żużel: Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów
  • 2009-03-29  (niedziela)
  • Żużel - Kryterium Asów 2009
  • 2009-03-08  (niedziela)
  • Prezentacja Falubazu Zielona Góra 2009
  • 2009-03-07  (sobota)
  • Ekstraklasa: Wisła Kraków - Polonia Warszawa
  • Żużel: Prezentacja stali Gorzów
  • 2009-02-01  (niedziela)
  • Drużynowe Mistrzostwa Świata - Inzell 2009
  • 2009-01-25  (niedziela)
  • Ice Speedway: Sanok Cup 2009
  • 2009-01-24  (sobota)
  • Gala sportu żużlowego Warszawa
  • 2009-01-11  (niedziela)
  • Żużel: V Opolska Gala Żużlowa na Lodzie - Opole



  • Powrót do menu